بسم الله 

سلام اقاسيدطاها

ميدوني اقا سيد رمضان که ميرسه بدجور ميرم توي فکر.

که کي بودم و به کجا رسيدم و قراره ب کجا برسم.

و اين اواخر مورد اخري بيشتر شده.

گاهي حس ميکنم در موارد مختلف حد و مرز ها رو گم کردم و اين علاوه بر اينکه ذهنم رو مشوش ميکنه.مجبورم ميکنه دوباره در موردشون تحقيق کنم و حسابي وقتگيره.اونم با کنکور و .

اقا سيد جرياني پيش اومده که موندم واقعا چيکار کنم.

نميدونم مشکل از منه و اين تحولات و تغيرات حال.يا مشکل از بقيه هست.

اشاره کرده بودم که حس ميکنم جريانات سرعت خيلي زيادي ب خودشون گرفتن.

بارها به تشکيلات مختلف اعتراض کردم الان وقت حاشيه نيستت.اصل کار رو بچسبيد

من دينم رو از شهدا دارم.و اسلام رو با شهدا شناختم.

و امروز داشتم کتابي رو ميخوندم که در اون جمله قشنگي نوشته بود که اگه ميخواي يه جنگ رو بشناسي به افرادي ک دارن ميجنگن دقت کن.

و من با رفتار خالصانه وپاک همين شهدا بود ک شيفته شدم 

و يه چيزي ذهنم رو مشغول کرده.

اون زمان وقتي حضرت امام ميگفت بايد فلان چيز بشه

اون تعداد خاص ديگه کاري نداشتن ک ضعف ها چيه.مشکلات چيه.ديگه مهم نبود هيچي ندارن دست خالي هستن.فقط مهم اين بود که بايد انجام شه خواسته امام به هر قيمتي.ب قول شهيد ميثمي توانايي ما به اندازه داشته هامون نيست.به اندازه اتصالمون به خداست

اعتراض کردم که چرا رو بيانيه حضرت اقا کار نميکنه .چندماهه منتشر شده هبچ کاري نکردن.حداقل يه جلسه تحليل و تبيين ناقابلم نگذاشتن.

جوابم رو دادن ک حتما در حد توانشون نبوده!

گفتم که اينقدر اختلافات و حواشي زياده و اکثر وقت داره دعوا ميشه؟

باز هم از همان جواب ها

از نظر من تشکيلاتي ک اينطوري عمل کنه تشکيلات خوبي نيست.

چون منفعل داره عمل ميکنه و در اين برهه حساس زماني هيچ حاشيه ايي نبايد مطرح باشه سيد 

فقط بايد برنامه ريخته بشه و اجرا شه.

ميدوني اقا سيد نياز دارم يکي باشه که در مسائل فرهنگي بتونم تکيه کنم تا يکم فکرم ازادتر شهتا نخوام هم نياز شناسي کنم هم فکر کنم هم عمل کنم.

درسته که کار خاصي نکروم و هر فعاليتي انجام شده در يه جامعه بسيار کوچک بوده ولي همين هم زمانبره هرچند لايه هاي پنهانش اصلا ب چشم نمياد و ديده نميشه.

حس ميکنم تو اين مورد و اين جريانات و اين کانون هاي مختلف فرهنگي نميتونم حق رو تشخيص بدم.

توي اون مجموعه درسته اون کمبود ها ک گفتم بود ولي بارها خودم شاهد عنايت هاي زيادي بودم.و اينکه بچه ها جذب شدند و .

ولي از نظر من اين عنايت ا صرفا ب خاطر نيت پاک و خالص بچه ها بوده و دليلي مبني بر راه کاملا صحيح مجموعه نيست.

اون حس خوب هم مسلما در مجلس روضه ابي عبدالله يافت ميشه و بازم دليلي بر راه صحيح مجموعه نيست.

توکلت علي الله.

دنياست.

خدا عاقبتمون رو بخير کنه.

التماس دعا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tabligat001 financial آکادمی تکواندو رستمی فانوس رایانه مطالب جالب و خواندنی متن های عاشقانه پرس اکستروژن شعر سعدي شرکت مهندسین مشاور پترو فرآیــــــــــند ویـــــــــــــــــهان